ENTRY LIST  FOR RUNNERS/WALKERS
            SSAFA 10K CHALLENGE 3-10-2009
      Results by Cyprus Health Runners Club Team

                         RUNNERS

No.           Name              Sex                    Div        
0        
1 HUGHES RICHARD M M5059
2 DRYDEN MICHELLE F F3039
3 DRYDEN ROBERT M M3039
4 BUCKLEY ANDREW M M3039
5 SMITH TRISTAN M M2029
6 MILWARD MARTYN M M2029
7 ALLEN GARETH M M3039
8 GARCTA PILAR F F3039
9 STODDART ANDREA F F3039
10 HELME NAOMI F F2029
11 THOMAS LISA F F3039
12 BIELBY NEIL M M2029
13 HUMPHREY JAMIE M M3039
14 STAINTHROPE PAUL M M3039
15 WINK DENISE F F3039
16 STEPHEN CHARLES M M2029
17 SMALL ROB M M3039
18 GODFREY JENNY F F2029
19 FITZPATRICK CHRISTOPHER M M3039
20 TIVEY MARCUS M M3039
21 MITCHELL COLIN M M4049
22 SAVIN TOM M M6099
23 ELLIOT IONA F F5059
24 JONES BEN M M2029
25 STOTEN BEN M M5059
26 CROSSLAND ANDREW M M3039
27 GREENHILL MARK M M2029
28 LEAHY FINBARR M M4049
29 CHAPMAN SARA F F4049
30 HAMMOND NICOLA F F2029
31 HOLLINGS IAN M M3039
32 WESTERMAN MARK M M2029
33 COPE AMANDA F F3039
34 ZYDA SHELLEY F F3039
35 ZYDA ANTHONY M M4049
36 BARRETT KATHY F F4049
37 BARRETT MARTYN M M5059
38 MCCULLOCH JOHN M M3039
39 MCKEEN MAXI F F4049
40 WORRALL ALAN M M4049
41 STEYERT ALAN M M3039
42 LESTER DAVID M M3039
43 SMITH WAYNE M M3039
44 GEORGE JIM M M4049
45 CHISLETT SUE F F5059
46 MACNAUGHT JOHN M M2029
47 JONES PAUL M M2029
48 SCHOFEILD MICHEAL M M4049
49 COOPER BEN M M2029
50 KAHLOW ALBERT M M3039
51 COSGROVE LEE M M3039
52 HALTON CHRIS M M2029
53 WILMOT GARETH M M4049
54 MAXWELL CHARLOTTE F F3039
55 BURKE BILL M M3039
56 DOBSON WILLIAM M M2029
57 MADDEN NEIL M M3039
58 FIELD PETER M M2029
59 FIELD JEMMA F F2029
60 LARKMAN KAREN F F5059
61 BURNS IAN M M2029
62 HUGHEY SIMON M M4049
63 WILLIAMS HEATHER F F3039
64 WILLIAMS JONNY M M3039
65 FESSEY ANDREW M M4049
66 FESSEY SANDY F F4049
67 RICHES PETER M M5059
68 MOSS CHRISTOPHER M M3039
69 STRATTON TRACY F F4049
70 COWLEY JANE F F4049
71 ELLIS JO F F4049
72 BISHOP DENE M M4049
73 RICHES GEORGINA F F5059
74 COWLEY PAUL M M4049
75 DUNN JULIE F F2029
76 DUNN LEIGH M M3039
77 GORDON FIONA F F4049
78 MCEWING MIKE M M4049
79 CASWELL NEIL M M4049
80 EGGLETON STUART M M3039
81 MATTHEWS KAREN F F4049
82 MATTHEWS ALLEN M M5059
83 DEREK TERRY M M6099
84 THOMPSON WAYNE M M3039
85 COATES PAUL M M4049
86 DIBB PETE M M5059
87 KENNY JOHN M M2029
88 RIDING GLEN M M3039
89 BONE JACQUELINE F F3039
90 BONE PAUL M M3039
91 YARNELL LEE M M3039
92 APPLEBY MARK M M3039
93 KIMBLE CELILIA F F2029
94 MENZIES BILL M M2029
95 RICHES DANIELLE F F2029
96 RICHES ROBBIE M M2029
97 REEVE LUCY F F2029
98 QUINN STEFF M M4049
99 ASHLEY JO F F3039
100 WILSON JON M M3039
101 BOYD ROBBIE M M4049
102 CLAYDON DAVID M M2029
103 CLAYDON EMMA F F3039
104 CAPPAERT STACY F F2029
105 SUCHICITAL PHILIP M M3039
106 STOKEY LISA F F2029
107 LEDERER ANDREW M M2029
108 MCKAY LOUISE LAUREN F F2029
109 CARDALL PAUL M M2029
110 REEVE JUSTIN M M3039
111 STAINTHROPE ALISON F F3039
112 WINTER ANDREW M M3039
113 BROTHERSTON EMMA` F F3039
114 BROTHERSTON JONATHAN M M3039
115 LLOYD SUE F F4049
116 HENNESLEY EDWARD M M4049
117 PADWELL MARTINE F F4049
118 COLLINSON STEVE M M4049
119 MORRIS KELLY F F3039
120 SCHINI MARIAN F F2029
121 SAVVIDES YIORGOS M M3039
122 KOER-GROENEVELT SASKIA F F3039
123 NEALON AUDREY F F4049
124 PARKER DANNY M M2029
125 ASPDEN ANTONY M M2029
126 PITSILIDO RENA F F4049
127 HILL ANDY M M4049
128 HILL MANDY F F3039
129 QUAYLE DAN M M3039
130 HEATH TED M M4049
131 STEPHENSON ALAN M M2029
132 KINSEY CJ M M0115
133 WRIGHT ANDREW M M2029
134 PAVEY ANDREW M M2029
135 COBURN TERRY M M2029
136 BENNETT BRITTON TOM M M3039
137 WITHERS GEOFF M M4049
138 BURNETT PAUL M M2029
139 TROUVE GABRIEL   M F3039
 

 

                        WALKERS

 

No.                           Name              Sex                        Div
0
1 MITCHCHELL ANN MARIE F F0199
2 KIRKLAND MAY F F0199
3 TOWSEY JULIE F F0199
4 FITZGERALD LYNNE F F0199
5 SYKES SARAH F F0199
6 SYKES PAUL M M0199
7 NOYES ANDREW M M0199
8 BATES JOHN M M0199
9 LEAHY THERESA F F0199
10 CURHEW EMMA F F0199
11 ALDEN CHRISTIAN M M0199
12 BRADLEY RAYMOND M M0199
13 BAL JACQUELINE F F0199
14 BONWICK PETER M M0199
15 JOHNSTON SALLY F F0199
16 BOYD JULIE F F0199
17 WILSON KEVIN M M0199
18 WILSON JASMINE F F0199
19 DAVIE PATRICK M M0199
20 MCMAHON MARGO F F0199
21 COLVIN MARTIN M M0199
22 COLVIN HELEN F F0199
23 RIDING KATHERLINE F F0199
24 FULTON MARLENE F F0199
25 BULMAN NAN F F0199
26 PAULEY GLYNIS F F0199
27 RAYNER WENDY F F0199
28 MAKRIS MARIA F F0199
29 ADDISON MICHAEL M M0199
30 SINGLETON DAVID M M0199
31 SINGLETON NATHAM M M0199
32 ROWE YVETTE F F0199
33 PATSIOS MARIOS M M0199
34 COPE MARTA F F0199
35 RAHAMAN SANORA F F0199
36 REYNOLDS CAROLE F F0199
37 TREMELLING REBECCA F F0199
38 TREMELLING MATTHEW M M0199
39 TYSON TANYA F F0199
40 PAVEY ABIGAIL F F0199
41 MINAS ANDREAS M M0199
42 MINAS SAVVAS M M0199
43 MINAS ALEXIA F F0199
44 GILLES FRANCES F F0199
45 BENNETT BRITTON PAULA F F0199
46 WALLEY JOHN M M0199
47 PEEL ADRIAN M M0199
48 PEEL SAM F F0199
49 PEEL CAROLINE F F0199
50